Untitled-3HAKKIMIZDA

1998 yılında ‘ben değil biz’ anlayışıyla sigortacılık alanında faaliyette başladık. Geçen 16 yıllık süreçte sigortacılık tecrübemiz, bilgi birikimimizle sigortalılarımızın risklerini kendi riskimiz olarak görüp en uygun ürünü bularak, en az prim ödeyerek en fazla teminatı almalarını sağlamaktır.
Acenteliğimiz müşterilerine, risklerinin analiz edilmesinden teminat altına alınmasına, hasar işlemlerinin başlatılmasından sonuçlandırılmasına ve riskin ortadan kalkmasına kadar oluşan tüm süreçlerde danışmanlık hizmeti vermektedir. Sektörün önde gelen sigorta şirketleriyle elementer

(KASKO POLİÇESİ,TRAFİK POLİÇESİ,İŞYERİ YANGIN POLİÇESİ,KONUT POLİÇESİ,ZORUNLU DEPREM POLİÇESİ,İNŞAAT ALL RİSK POLİÇESİ,İŞVEREN SORUMLULUK,MESLEKİ SORUMLULUK,NAKLİYAT POLİÇESİ,YURT DIŞI VE YURT İÇİ SEYAHAT POLİÇESİ,FERDİ KAZA POLİÇELER)poliçeleri ve SAĞLIK SİGORTASI poliçelerini kesmekteyiz.
Yunus Sigorta olarak sunduğumuz sigortacılık hizmetlerini yasalara uygun ve dürüstçe, %100 müşteri memnuniyeti ve güveni sağlayacak şekilde yapmaktadır.
Sigorta ihtiyaçlarınız için sizlere sigortacılığın her alanında sigorta danışmanınız olarak hizmet etmeye hazırız.